Teksty reklamowe, copywriting

copywriting, teksty reklamowe

 

A jednak obraz to nie wszystko

Daj mi właściwe słowo, a poruszę świat ! *

* Te słowa zostały wypowiedziane przed ponad 100 laty przez Josepha Conrada, jednak do tej pory nie straciły nic na aktualności. Tekst jest nadal podstawowym i nieodzownym narzędziem komunikacji z innymi. Pomożemy Ci go wykorzystać, na wszelkie możliwe sposoby jakie stwarza.

Na pewno każdy z nas zna powiedzenie, że obraz może zastąpić tysiąc słów, nieprawdaż? Jednak nader często, przekaz słowy jest nieodzowny i nie zastąpi go żadne zdjęcie, chociażby najpiękniejsze. Czy nadal zastanawiasz się, po co Ci tekst na stronie www, w katalogu czy folderze? Czy masz tak dobrą ofertę, że brak Ci słów? Powiedzmy sobie jasno, teksty na pewno nie są dodatkiem do ładnych obrazków. I nie chodzi nam o ładnie napisane teksty, ich miejsce jest w pamiętniku, nie w biznesie. Gdy myślimy o tekście, to myślimy o nim jak o skutecznym narzędziu wywołującym odpowiednie zainteresowanie odbiorcy a nawet generującym sprzedaż!

Przemów do swojego klienta językiem sukcesu

Korzystając z naszej oferty masz pewność, że Twoje materiały promocyjne przemawiają do odbiorcy językiem sukcesu. Nasza oferta obejmuje tworzenie:
• atrakcyjnych serwisów / stron internetowych
• tekstów dla ofert sprzedażowych i informacyjnych, zarówno na strony internetowe, jak również do katalogów i folderów
• sloganów reklamowych
• tekstów dla mediów oraz mailingów i firmowych newsletterów
• tekstów dla niestandardowych kanałów promocyjnych.

 

copywriting, teksty reklamowe

Najnowsze wpisy

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania lub chciałbyś skorzystać z naszych usług skontaktuj się z nami jak najszybciej. Napisz emaila.
email: grafika (małpa) studiografiki.com

Polityka prywatności

Żadne Państwa dane o firmie lub adresy e-mail przesyłane do nas nie są udostępniane innym podmiotom lub osobom trzecim. Cenimy Państwa prawo do prywatności i ochrony danych.
Kopiowanie treści i zdjęć jest zabronione i chronione przez prawo. Użyte znaki towarowe należą do odpowiednich podmiotów.
Serwis www.StudioGrafiki.com korzysta z mechanizmu cookies.