Reklama w Google

strony www opole

 

Pierwsza certyfikowana Agencja Google w woj. opolskim

Wydzielonym działem z naszej oferty skierowanej do Państwa jest dział reklamy w Google. Jako pierwsi w województwie opolskim zdobyliśmy odpowiedni certyfikat, który poświadcza nasze wysokie kwalifikacje w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w Google.


reklama w google logo

 

Gwarancja jakości prowadzonych kampanii reklamowych w Google

Współpracując z nami możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze wydane na kampanię reklamową w Google Twojej firmy nie zostaną zmarnowane.

Posiadamy status określony przez firmę Google jako Kwalifikowani specjaliści. Pracując z nami macie Państwo gwarancję, że Wasza kampania reklamowa będzie prowadzona profesjonalnie w oparciu o wiedzę i doświadczenie. Kwalifikowani specjaliści to osoby zajmujące się prowadzeniem kampanii internetowych i których wiedzę potwierdzają zdane egzaminy Google AdWords. Pozostałe firmy w woj.opolskim, z którymi możecie mieć Państwo do czynienia to firmy zajmujące się prowadzeniem kampanii AdWords, lecz ich znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem kampanii nie została potwierdzona przez Google. Innymi słowy mówiąc, osoby te, lub firmy, nie zdały egzaminów Google i nie zdobyły oficjalnej kwalifikacji lub certyfikacji Google.

Sprawdź komu powierzasz swoje pieniądze

Reklama w Google, to obecnie najszybszy i najtańszy sposób na znalezienie nowych klientów.

Uwaga ! Zanim oddasz swoje pieniądze na kampanię reklamową jakiejś firmie, sprawdź czy ma ważny Certyfikat klikając na znak z logiem Google. Pomimo umieszczenia znaku z logo Google (co jest zresztą niedozwolone bez posiadania odpowiedniego statusu) po kliknięciu możesz trafić na informację o treści: "Profil tej firmy jest obecnie niedostępny. Być może nie uzyskał on kwalifikacji, został wyłączony lub nie istnieje." Radzimy Ci: Korzystaj tylko z usług agencji lub osób, które uzyskały Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google.

Na potrzeby szerszej prezentacji oferty oraz lepszej obsługi Klientów utworzyliśmy odrębny serwis internetowy dedykowany zagadnieniom reklamy w internecie, w wyszukiwarce i sieci reklamowej firmy Google pod adresem: www.AgencjaGoogle.pl

Odwiedź ten serwis jeśli jesteś zainteresowany reklamą w Google. Zgłoś się do nas, prowadzimy skutecznekampanie reklamowe w Google. Zapraszamy

 

reklama w google

Najnowsze wpisy

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania lub chciałbyś skorzystać z naszych usług skontaktuj się z nami jak najszybciej. Napisz emaila.
email: grafika (małpa) studiografiki.com

Polityka prywatności

Żadne Państwa dane o firmie lub adresy e-mail przesyłane do nas nie są udostępniane innym podmiotom lub osobom trzecim. Cenimy Państwa prawo do prywatności i ochrony danych.
Kopiowanie treści i zdjęć jest zabronione i chronione przez prawo. Użyte znaki towarowe należą do odpowiednich podmiotów.
Serwis www.StudioGrafiki.com korzysta z mechanizmu cookies.