Nasze atuty. Dlaczego warto z nami pracować?

poligrafia, skład do druku

 

Ponad 12 lat doświadczeń

Jak bardzo liczy się doświadczenie możesz łatwo się przekonać obserwując różnych wykonawców, w praktycznie w każdej sferze życia. Nie jest trudno nauczyć się czegoś, ot tak po prostu, jednak to lata doświadczeń powodują, że to, co się nauczysz wykonujesz bez błędów, skutecznie i szybko a pojawiające się problemy rozwiązujesz korzystając z odpowiednich i nowoczesnych rozwiązań tak, by jak najlepiej osiągnąć oczekiwany rezultat.

Profesjonalna analiza i doradztwo

Dzięki bogatemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych, przygotowaniu materiałów do druku jesteśmy w stanie przeprowadzić trafną analizę Twojej konkurencji i doradzić Ci, jakie kroki powinniśmy podjąć, aby ich wyprzedzić. Wskażemy Ci wiele rozwiązań, jak możesz lepiej i skuteczniej konkurować na rynku Twoich produktów i usług.

Znajomość branży i trendów

Wieloletnia praca z klientami w Polsce i za granicą zagwarantowała nam znaczny bagaż doświadczeń. Jednak wysoką jakość obsługi jesteśmy w stanie zagwarantować Ci nie tylko dzięki znajomości tego co robimy, lecz także dzięki znajomości branży w jakiej działamy. Znamy trendy, którymi kierują się odbiorcy zarówno przekazu elektronicznego jako i drukowanego, dzięki temu dostarczymy Ci nowoczesne rozwiązania i świeże pomysły, które przez wiele lat będą skutecznie wyróżniać Cię sposród konkurencji.

Kompleksowa obsługa

Szeroki profil działalności pozwola nam zająć się klientem od A do Z. To właśnie odpowiednie opracowanie graficzne łączy różne sfery prezentacji firmy. Grafika jest obecna na stronach www, jak również w folderach reklamowych. Zatem już wiesz, że to spójne materiały graficzne odpowiednio spajają i kreują Twój wizerunek, zarówno w mediach elektronicznych (strony www, wizytówki elektroniczne, katalogi on-line) jak i materiałach drukowanych (foldery, ulotki, wizytówki, plakaty).

Kompleksowa obsługa obejmuje również dalszą współpracę w zakresie reklamy i promocji w mediach elektronicznych takich jak m.in. reklama w wyszukiwarce Google oraz serwisach partnerskich i sieci reklamowej Google.

Licencjonowane oprogramowanie

W naszej pracy używamy licencjonowanego oprogramowania firmy Adobe - światowego lidera w dziedzinie rozwiązań do marketingu cyfrowego i cyfrowych multimediów.

 

skład do druku, dtp

Najnowsze wpisy

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania lub chciałbyś skorzystać z naszych usług skontaktuj się z nami jak najszybciej. Napisz emaila.
email: grafika (małpa) studiografiki.com

Polityka prywatności

Żadne Państwa dane o firmie lub adresy e-mail przesyłane do nas nie są udostępniane innym podmiotom lub osobom trzecim. Cenimy Państwa prawo do prywatności i ochrony danych.
Kopiowanie treści i zdjęć jest zabronione i chronione przez prawo. Użyte znaki towarowe należą do odpowiednich podmiotów.
Serwis www.StudioGrafiki.com korzysta z mechanizmu cookies.