Blog. Parę słów o stronach www, serwisach internetowych, domenach
i technologii.

 

Kupony Google Adwords na pozycjonowanie.

wpis z dn. 23.08.2011

Wśród firm oferujących swoje usługi w internecie znajdują się również takie, dla których pomieszanie z poplątaniem z dodatkiem naciągania pomnożone przez niewiedzę daje nowatorską, na skalę światową usługę. To niewiarygodne jakie techniki się dzisiaj stosuje by wyprzedzić konkurencję. Przeczytaj więc więcej na temat kuponów Google Adwords na pozycjonowanie.

Więcej ... o kuponach na pozycjonowanie.

Strony www i serwisy www za 199 zł.

wpis z dn. 15.08.2011

Czy to możliwe by stworzyć stronę internetową za 199 zł ? Co więcej niektórzy oferują nawet strony z 0 zł - naprawdę, takie oferty również do nas przychodzą. Konkurencja w branży projektowania stron internetowych jest dzisiaj niezwykle duża. Jak powiedział mi jeden ze znajomych informatyków dzisiaj lepiej być malarzem lub mechanikiem, bo do nich to wciąż są kolejki i zawsze mają pracę.

Więcej ... o stronach www za 199 zł.

Pozycjonowanie stron z gwarancją TOP 10 w Google.

wpis z dn. 05.08.2011

Zapraszamy do skorzystania z super promocji. Pozycjonowanie z gwarancją TOP 10 w wyszukiwarce Google! Brzmi pięknie a na ile prawdziwie? Jak często spotkaliście się Państwo z tak cudowną ofertą? Strona internetowa z gwarancją bycia w TOP 10 wyszukiwarki Google? Przecież to naprawdę super oferta. Przyjrzyjmy się jej jednak nieco bliżej.

Więcej ... o pozycjonowaniu TOP 10

Domena internetowa - własny adres w sieci.

wpis z dn. 19.07.2011

Własny adres w sieci internetowej to właśnie domena. Możesz mieć kilka domen i każda z nich może prowadzić do tego samego miejsca – do Twojej strony internetowej. To, jaką nazwę – domenę wybierzesz, zależy tylko od Ciebie i niestety od tego czy interesująca Cię domena jest wolna.

Więcej ... o domenie internetowej.

Promocja. Domeny internetowe za 0 zł!

wpis z dn. 28.06.2011

Promocja. Rejestracja domeny za 0 złotych, lub upust na domenę 50% a nawet 90%. Jak można nie skorzystać z takiej okazji? Ups, niemiła niespodzianka. Wszystkie dobre domeny, które chcielibyśmy zarejestrować są już zajęte. To po co ta promocja ?

Więcej ... o promocjach za 0 zł.

Dlaczego nie ma Cię w internecie? Powód trzeci.

wpis z dn. 16.06.2011

Trzecim powodem braku zaistnienia w internecie małych firm jest po prostu brak wiedzy. Teraz nie powinno Ci się już wydawać to takie trudne. Po prostu skontaktuj się z nami a pomożemy Ci w działalności internetowej.

Więcej ... o byciu w internecie.

Stworki domenowe, czyli co ma piernik do wiatraka ?

wpis z dn. 05.06.2011

Ze względu na ograniczone zasoby czyli liczbę domen, które jednoznacznie wskazują na produkt lub usługę jesteśmy zmuszeni do wyborów i domenowego słowotwórstwa, które niestety nie wychodzi nam na korzyść.

Więcej ... o domenach.

Dlaczego nie ma Cię w internecie? Powód drugi.

wpis z dn. 17.05.2011

Drugim powodem, wymienianym przez przedsiębiorców w odpowiedzi na pytanie dlaczego nie ma ich w internecie, jest: „wydaje mi, że strona zbyt dużo kosztuje”. U nas profesjanalna strona internetowa kosztuje mniej niż myślisz, przekonaj się sam.

Więcej ... o cenach stron www.

Dlaczego nie ma Cię w internecie? Powód pierwszy.

wpis z dn. 13.05.2011

Pierwszym z powodów wymienianych przez małych przedsiębiorców, dlaczego nie ma ich w internecie, są wątpliwości: „Nie wiem, czy to jest skuteczne”. A przecież internet to nie tylko zasięg globalny, to również źródło informacji dla potencjalnych klientów szukających produktów i usług w Twoim regionie.

Więcej ... o zaistnieniu w internecie.

Jesteśmy nieświadomi potencjału internetu.

wpis z dn. 26.04.2011

Według najnowszych badań TNS OBOP prawie połowa małych oraz średnich przedsiębiorstw i firm, które do tej pory nie zdecydowały się na własną stronę internetową nadal uważa, że strona internetowa nie przyniosłaby im większych lub żadnych korzyści. Skąd o tym wiedzą skoro nie są obecni w internecie?

Więcej ... o potencjale internetu.

 

 

Najnowsze wpisy

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania lub chciałbyś skorzystać z naszych usług skontaktuj się z nami jak najszybciej. Napisz emaila.
email: grafika (małpa) studiografiki.com

Polityka prywatności

Żadne Państwa dane o firmie lub adresy e-mail przesyłane do nas nie są udostępniane innym podmiotom lub osobom trzecim. Cenimy Państwa prawo do prywatności i ochrony danych.
Kopiowanie treści i zdjęć jest zabronione i chronione przez prawo. Użyte znaki towarowe należą do odpowiednich podmiotów.
Serwis www.StudioGrafiki.com korzysta z mechanizmu cookies.